Cofidis Polska

O nas

W Polsce działamy od 2007 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kredytów samochodowych i leasingu,
kredytów gotówkowych oraz ratalnych. Kredyty samochodowe są wpisane w nasze DNA.

Nasza misja

Podstawą udanej współpracy jest zaufanie, dlatego to na nim opieramy nasze relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi.
Stawiamy ludzi w centrum naszego zainteresowania, a ich potrzeby i cele traktujemy z najwyższym priorytetem. Dzięki temu zbudowaliśmy silną pozycję na rynku finansowania.
Jako członek międzynarodowej Grupy Cofidis korzystamy z wieloletniego doświadczenia i nie boimy się sięgać po innowacyjne rozwiązania, a to przekłada się na korzyści w relacjach z naszymi Klientami.

Naszą ambicją jest zapewnienie pracownikom, klientom i partnerom doświadczeń, dzięki którym zyskają poczucie stabilności i spełnienia.

Wiemy, jak ważny jest rozwój i doskonalenie swoich usług, dlatego bierzemy udział we wspólnym projekcie Experience First.
Opiera się on na trzech kluczowych zasadach: autonomii każdego oddziału, dzieleniu się najlepszymi praktykami i łączeniu zasobów.

Nasze wartości

Zrozumienie

W Cofidis najważniejsi są ludzie. Stawiamy na życzliwość w relacjach z naszymi Klientami, Partnerami i Pracownikami, aby każdorazowo zapewnić im najlepsze doświadczenia. Cenimy przejrzyste zasady i pozytywne nastawienie.

Elastyczność

Wierzymy w prostotę i dostosowujemy się do zmieniającego się świata, stale usprawniając nasze procesy. To pozwala nam wprowadzać innowacje w ofertach i przyspieszać cyfrową transformację. W naszych zespołach stawiamy na współpracę, aby każdy z interesariuszy był zaangażowany w projektowanie naszej wspólnej przyszłości.

Odpowiedzialność

Podchodzimy do naszych zadań w zgodzie z zasadami etyki — doradzamy Klientom tak, aby zapewnić im ochronę przed ryzykiem związanym z nadmiernym zadłużeniem, a pracownikom zapewniamy przestrzeń, w której mogą czuć się swobodnie.

Odwaga

Odważne decyzje napędzają zmiany na lepsze, dlatego stawiamy czoła wyzwaniom i nie zatrzymujemy się w miejscu.
Myślimy przyszłościowo, co pozwala nam tworzyć dogodne warunki do rozwoju i przedsiębiorczości naszych Pracowników.
Mając wytyczoną jasną ścieżkę rozwoju i otrzymując wsparcie, każdy ma wpływ na swoją karierę i może osiągnąć w niej sukces.

Grupa Cofidis

Cofidis Polska jest częścią francuskiej grupy finansowej Cofidis Group.
Jesteśmy silnym graczem z 40-letnim doświadczeniem na europejskim rynku finansowym i od 16 lat na rynku polskim.
Zatrudniamy prawie 5 700 pracowników w 9 krajach: Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Polsce.

Głównym akcjonariuszem Cofidis Group jest Crédit Mutuel Alliance Fédérale - jeden z największych banków francuskich,
który jest gwarantem stabilności finansowej Grupy.

Cofidis Group to silny europejski gracz na rynku finansowym, z rozpoznawalną marką, opierający swój model biznesowy na trzech filarach:
kredytach dostępnych w kanale bezpośrednim, w kanale partnerskim oraz na ubezpieczeniach.
W skład grupy Cofidis wchodzą 4 marki:

  • 5.461 pracowników
  • 9 oddziałów w różnych krajach Europy
  • 15.957 mln Euro kwota udzielonych kredytów w 2021
  • 30 mln klientów na świecie
  • 77 000 pracowników