EnglishFrenchPolish

Kalkulator leasingu samochodu Cofidis

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (połączenia głosowe)Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczący produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie adres e-mail. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (SMS)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  takniePrzetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych (profilowanie)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych przez Cofidis, co wiąże się z otrzymywaniem od Cofidis komunikacji marketingowej dopasowanej do mnie, moich oczekiwań i możliwości finansowych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie komunikacji marketingowej od partnerów biznesowych (Partnerzy współpracujący)Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cofidis komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych, z którymi współpracuje Cofidis (lista partnerów: Partnerzy współpracujący - Cofidis S.A ) za pomocą: połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej i SMS/MMS. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Twoje dane osobowe przetwarzamy, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie pisemnie lub telefonicznie oraz podjąć dalsze działania zgodnie z Twoją prośbą. Ponieważ wszystkie rozmowy z konsultantami są rejestrowane, kontynuowanie rozmowy oznacza zgodę na rejestrowanie jej przebiegu. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy o finansowanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób:
  kierujących do nas zapytania
  objętych rejestracją rozmowy telefonicznej
  ubiegających się o finansowanie

  Zobacz, jakie to proste!

  Uproszczone procedury
  Opłata wstępna od 1%
  Wartość wykupu do 35%
  • Kalkulator leasingu samochodowego

   Leasing

   Nasza oferta leasingu skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Leasing

  • null
   Pojazdy nowe i używane
  • null
   Samochody osobowe, dostawcze do 3,5t, motocykle
  • null
   Pojazdy do 10 lat (wraz z okresem umowy leasingu)
  • null
   Minimalna kwota 10 000 PLN netto
  • null
   Opłata wstępna od 1%
  • null
   Wartość wykupu do 35%
  • null
   Okres finansowania do 60 miesięcy
  • null
   Bez zaświadczeń ZUS i US
  • null
   Uproszczone procedury
  • null
   Pojazdy z importu