EnglishFrenchPolish

Kalkulator leasingu samochodu Cofidis

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (połączenia głosowe)Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczący produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie adres e-mail. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (SMS)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.

  Wypełniając powyższy wniosek i przesyłając go do nas wyrażasz zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny ze strony Cofidis S.A (Spółka Akcyjna) na podany we wniosku numer telefonu w celu przedstawienia oferty produktu, o który wnioskujesz wypełniając ten wniosek.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpopolska@cofidis.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób kierujących do nas zapytania.

  Zobacz, jakie to proste!

  Uproszczone procedury
  Opłata wstępna od 1%
  Wartość wykupu do 35%
  • Kalkulator leasingu samochodowego

   Leasing

   Nasza oferta leasingu skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Leasing

  • null
   Pojazdy nowe i używane
  • null
   Samochody osobowe, dostawcze do 3,5t, motocykle
  • null
   Pojazdy do 10 lat (wraz z okresem umowy leasingu)
  • null
   Minimalna kwota 10 000 PLN netto
  • null
   Opłata wstępna od 1%
  • null
   Wartość wykupu do 35%
  • null
   Okres finansowania do 60 miesięcy
  • null
   Bez zaświadczeń ZUS i US
  • null
   Uproszczone procedury
  • null
   Pojazdy z importu