EnglishFrenchPolish

Oblicz ratę leasingu szybko i wygodnie

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  *Wyrażam zgodę na kontakt i otrzymywanie od Cofidis Polska informacji handlowych, marketingowych za pośrednictwem telefonu (w tym SMS)

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpopolska@cofidis.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób kierujących do nas zapytania.

  Zobacz, jakie to proste!

  Uproszczone procedury
  Opłata wstępna od 1%
  Wartość wykupu do 35%
  • Kalkulator leasingu samochodowego

   Leasing

   Nasza oferta leasingu skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Leasing

  • null
   Pojazdy nowe i używane
  • null
   Samochody osobowe, dostawcze do 3,5t, motocykle
  • null
   Pojazdy do 10 lat (wraz z okresem umowy leasingu)
  • null
   Minimalna kwota 10 000 PLN netto
  • null
   Opłata wstępna od 1%
  • null
   Wartość wykupu do 35%
  • null
   Okres finansowania do 60 miesięcy
  • null
   Bez zaświadczeń ZUS i US
  • null
   Uproszczone procedury
  • null
   Pojazdy z importu

  Kalkulator leasingu samochodowego

  Samodzielne obliczanie raty leasingowej jest trudnym zadaniem. Wynika to z faktu, że na ostateczny koszt pożyczki wpływa wiele czynników. Kolejną trudnością jest oszacowanie wielu scenariuszy. Jak obliczyć ratę za leasing pojazdu? Wystarczy skorzystać z dostępnego kalkulatora. W ten sposób otrzymuje się wiarygodne i dokładne szacunki, co więcej, dotyczą one zarówno pojazdów nowych, jak i używanych.

  Kalkulator leasingu samochodowego

  Samodzielne obliczanie raty leasingowej jest trudnym zadaniem. Wynika to z faktu, że na ostateczny koszt pożyczki wpływa wiele czynników. Kolejną trudnością jest oszacowanie wielu scenariuszy. Jak obliczyć ratę za leasing pojazdu? Wystarczy skorzystać z dostępnego kalkulatora. W ten sposób otrzymuje się wiarygodne i dokładne szacunki, co więcej, dotyczą one zarówno pojazdów nowych, jak i używanych.

  Oblicz leasing samochodu z pomocą naszego kalkulatora

  Jesteśmy firmą, która oferuje atrakcyjny kosztowo leasing samochodów używanych. Kalkulator umieszczony w naszym serwisie udowodni to w najszybszy i najprostszy sposób. Skorzystanie z niego nie powinno przysporzyć żadnych problemów. Został zaprojektowany w taki sposób, aby był intuicyjny. Uwzględnia wszystkie istotne do wyceny czynniki. Obliczenie leasingu to kwestia zaledwie paru kliknięć. Potrzebujemy jedynie takich informacji jak:

  – wartość pojazdu netto,

  – rok produkcji,

  – procentowy udział wpłaty własnej,

  – wartość wykupu,

  – okres obowiązywania umowy.

  Oblicz ratę leasingu w najprostszy możliwy sposób. Oczekiwany wynik ukaże się natychmiast po wprowadzeniu wszystkich danych. Po wyświetleniu się raty możesz od razu zdecydować się na leasing samochodu używanego. Kalkulator z naszej podstrony ma wbudowany formularz kontaktowy. Po wprowadzeniu istotnych informacji (a więc danych osobowych oraz kontaktowych, a także nazwy przedmiotu leasingu) wystarczy wysłać go, a my rozpoczniemy procedurę. To bardzo szybki i łatwy sposób na leasing jakiegokolwiek samochodu.

  Pragniemy przy okazji podkreślić, że udzielamy leasingu na pojazdy do 3,5 t. Nie ma różnicy, kto bierze od nas leasing samochodów używanych. Kalkulator odnosi się tak samo do aut osobowych, a nawet motocyklów. Tak szeroka oferta z pewnością pozwoli znaleźć pojazd, który spełni wszelkie oczekiwania.

  Dlaczego warto wziąć w leasing samochody używane?

  Leasing sam w sobie jest tanim i szybkim sposobem zdobycia wymarzonego samochodu. Dlatego wiele osób decyduje się na fabrycznie nowe pojazdy. Rozsądną opcją jest jednak również leasing samochodu używanego. Kalkulator naszego autorstwa dotyczy również tego typu aut.

  Zalety kilkuletnich pojazdów mogą wydawać się dość oczywiste. Na sam początek warto zwrócić uwagę na ich cenę. Auto, które opuszcza salon, natychmiast traci od kilkunastu do kilkudziesięciu procent swojej wartości. 3 lub 4-letni pojazd jest więc już znacząco tańszy od fabrycznie nowego, a to ma przełożenie również na ratę. Kalkulator leasingu samochodowego uwzględnia ten fakt. Niższa cena jest tym bardziej zachęcająca, że kilkuletnie auto wciąż jest wysoce sprawne. Trudno mówić o jakimkolwiek poważnym zużyciu jego elementów czy uszkodzeniach wymagających drogiej naprawy. To właśnie z tego powodu leasing używanych samochodów uważa się za praktyczne rozwiązanie.

  Poza tym leasing używanych samochodów nie różni się w praktyce od zupełnie nowych. To kolejny duży atut tańszej opcji. Na dodatek kwota wykupu pojazdu używanego będzie znacznie niższa, choć w niektórych sytuacjach trzeba liczyć się z odrobinę większym wkładem własnym. Kalkulator leasingowy obliczy wszystkie istotne kwestie po wprowadzeniu wymaganych danych. Dzięki temu od razu widać, ile zyskuje się poprzez zainwestowanie w używane pojazdy.

  Co składa się na koszt leasingu?

  Obliczenie leasingu nie jest możliwe bez uwzględnienia wszystkich części składowych. Najbardziej obciążające dla klientów są koszty wstępne oraz wykupu, a więc inicjalne oraz końcowe opłaty. Trzeba przy tym pamiętać, że nie ma obowiązku zakupienia samochodu po zakończeniu umowy. Powyższe koszty są jednak znacząco niższe, gdy wybiera się używany pojazd.

  Profesjonalny kalkulator leasingowy musi też uwzględniać cenę różnego rodzaju ubezpieczeń. Są one obowiązkowe przy braniu pojazdu w leasing. Oprócz tego klient powinien liczyć się z opłatami administracyjnymi w wysokości 149 zł/rok oraz różnego rodzaju dodatkowymi kosztami. Są jednak tak niskie, że niemal nie widać ich w kosztach obliczanych przez kalkulator leasingu samochodowego.

  Nie wszystkie usługi i opłaty są takie same u poszczególnych leasingobiorców. Więcej informacji na ten temat zawsze można zasięgnąć bezpośrednio u źródła. Firmy udostępniają szczegółową rozpiskę o koszcie leasingu.

  Leasing samochodów używanych – Kalkulator i warunki

  Rozważając leasing pojazdu trzeba przede wszystkim pamiętać, że oferowane używane samochody nie mogą mieć więcej, niż kilka lat. Ile w praktyce ma typowy samochód w leasing na firmę. Kalkulator uwzględnia pojazdy maksymalnie ośmioletnie. Najczęściej leasing aut używanych dotyczy 4 lub 5-letnich aut. Ważne, aby wiek samochodu nie przekraczał 12 lat w momencie zakończenia umowy.

  Nie trzeba za to przejmować się samą procedurą. Jest ona ograniczona do niezbędnego minimum. Oblicz ratę leasingu i ciesz się swoim samochodem w ekspresowym tempie. Oprócz podstawowych dokumentów nic więcej nie potrzebujemy. Zazwyczaj przedsiębiorstwa leasingowe oczekują zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz ZUS. W przypadku pojazdów osobowych oraz ciężarowych do 3,5 ton nie wymagamy tego od naszych klientów. Po odpowiedzi na kilka prostych pytań oraz okazaniu dokumentów tożsamości możemy podpisać umowę na preferencyjnych warunkach. Oblicz leasing samochodu i odbierz go w wygodnym dla ciebie terminie.

  Leasing samochodów dla nowych firm kalkulator

  Z leasingu korzystają przede wszystkim przedsiębiorstwa, choć cieszy się on coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów. Kto jednak może skorzystać z takiej oferty? Jak obliczyć leasing dla poszczególnych podmiotów? Na szczęście w tych kwestiach nie ma żadnych skomplikowanych obostrzeń. Najprościej ujmując: to rozwiązanie dla każdego, bez wyjątków. Spółki cywilne czy prawa handlowego, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także rolnicy korzystają z takiej możliwości. Oblicz koszt leasingu i dysponuj pojazdem w dowolny sposób jako firma o dowolnym profilu. Nie ma prostszej drogi do rozbudowy floty samochodowej we własnym biznesie.

  Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że sporo firm leasingowych ma pewne oczekiwania wobec przedsiębiorstw, z którymi podpisuje umowę. Największą blokadą jest konieczność funkcjonowania podmiotu na rynku przez określony czas. Mowa zazwyczaj o roku lub dwóch latach działalności. To oczywista przeszkoda, przez którą utrudnia się leasing samochodowy dla nowych firm. Kalkulator przygotowany przez naszą firmę nie uwzględnia jednak tego czynnika przy podejmowaniu decyzji o podpisaniu umowy. Darzymy zaufaniem naszych klientów. Nawet założone poprzedniego dnia przedsiębiorstwo może liczyć na atrakcyjną ofertę leasingową. Doskonale rozumiemy, jak ciężkie są początki każdej firmy na wolnym rynku. Aby się rozwijać, potrzeba przemyślanych zakupów i poważnych inwestycji. Z pomocą naszej firmy jest to możliwe.

  Jeśli chodzi o leasing samochodów dla nowych firm kalkulator nie będzie stawiać żadnych dodatkowych warunków. Wszyscy klienci są traktowani w taki sam sposób. Dlatego szczególnie zachęcamy do współpracy nowe przedsiębiorstwa (min. rok działalności), które zazwyczaj mierzą się ze sporymi trudnościami, aby uzyskać leasing.

  Nie zwlekaj – skorzystaj z oferty

  Chcesz dowiedzieć się, ile wyniesie miesięczna rata? Oblicz leasing samochodu z pomocą przygotowanego przez nas kalkulatora. Wynik otrzymasz natychmiast po wprowadzeniu niezbędnych danych. Dzięki temu będziesz mógł precyzyjnie zaplanować wydatki swojej firmy lub gospodarstwa domowego. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z kalkulatora oraz naszej oferty leasingowej. Oblicz koszt leasingu i skontaktuj się z nami, aby uruchomić procedurę wnioskową.

  Czytaj Więcej