EnglishFrenchPolish

Oblicz ratę kredytu szybko i wygodnie

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  *Wyrażam zgodę na kontakt i otrzymywanie od Cofidis Polska informacji handlowych, marketingowych za pośrednictwem telefonu (w tym SMS).

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpopolska@cofidis.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób kierujących do nas zapytania.

  Zobacz, jakie to proste!

  Oprocentowanie nominalne od 4,99 %* w skali roku
  Obniżona prowizja za udzielenie kredytu
  Decyzja kredytowa nawet w ciągu 1 godziny
  • Kalkulator kredytu samochodowego

   Kredyt Samochodowy

   Nasza oferta kredytu samochodowego skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Kredyt Samochodowy

  • null
   Oprocentowanie nominalne od 4,99 %* w skali roku
  • null
   Minimalna wplata własna 0 zł
  • null
   Okres kredytowania do 120 miesięcy (minimalny okres: 6 miesięcy)
  • null
   Finansowanie pojazdów nowych oraz używanych (w tym sprowadzonych z zagranicy)
  • null
   Kredyt na samochód osobowy, ciężarowy do 3,5t, motocykl
  • null
   Procedura One Day Visit – uruchamiamy kredyt przed przerejestrowaniem pojazdu
  • null
   Możesz pozostać jedynym właścicielem pojazdu, bez wpisu finansującego do dowodu rejestracyjnego

  *Oprocentowanie ustalane indywidualnie dla danej oferty

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect - ubezpieczenie silnika i nie tylko

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect jest to ubezpieczenie zawierane na wypadek nagłej i nieprzewidywalnej, mechanicznej lub elektrycznej, awarii ubezpieczonego pojazdu silnikowego spowodowanej uszkodzeniem wskazanego w OWU ubezpieczonego komponentu, która skutkuje gwałtownym zakłóceniem prawidłowego funkcjonowania pojazdu i wymaga naprawy lub wymiany komponentu celem przywrócenia jego prawidłowego działania (dalej zwanej również„szkodą“).

  • null

   Kredyt Samochodowy

   To naprawa po mechanicznej lub elektrycznej awarii ubezpieczonego pojazdu.

  Ubezpieczeniem objęte są:

  • null
   Silnik: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty silnika
  • null
   Skrzynia biegów: skrzynia biegów manualna, automatyczna oraz CTX
  • null
   Dyferencjał: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty
  • null
   Materiały eksploatacyjne
  • null
   Obudowy

  DEFEND Car Protect PLUS obejmuje:

  • null
   Ochronę przez 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.
  • null
   Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t, w wieku do 17 lat.
  • null
   Szkody powstałe na terenie Polski i podczas pobytu czasowego za granicą, z wyłączeniem Rosji.

  Szkodę można zgłosić:

  • null
   telefonicznie pod numer tel.: +48 32 797 10 41
  • null
   na adres e-mailowy: szkody@defendinsurance.pl

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) na dzień 31/03/2021 dla kredytu samochodowego w kwocie 41.000,00 zł, uwzględniającej skredytowane koszty w postaci opłaty przygotowawczej w kwocie 5 318,28 zł oraz koszt pośrednictwa, a także sfinansowaną składkę ubezpieczenia na życie w wariancie „Life” w kwocie  1 964,45 zł,  spłacanego w 72 równych, miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych w kwocie 696,26 zł, z oprocentowaniem stałym 6.86% w skali roku, wynosi 16.0%.

  RRSO obliczono przy założeniu całkowitej kwoty do zapłaty w wysokości 50 490,45 zł  oraz łącznego całkowitego kosztu kredytu w wysokości 15 308,73 zł  obejmującego kwotę odsetek, opłatę przygotowawczą, koszty pośrednictwa i prowadzenia rachunku kredytowego przy uwzględnieniu polecenia zapłaty jako sposobu dokonywania płatności, nie uwzględnia kosztów, które na dzień 31/03/2021 nie są znane Kredytodawcy, ani takich, których nie da się określić na ww. dzień.

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja lub zaproszenie do zawarcia umowy kredytu czy też doradztwo. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Cofidis przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki. Faktyczna stopa RRSO dla poszczególnych umów kredytu konsumenckiego może różnić się w stosunku do stopy RRSO wyliczonej na podstawie ww. reprezentatywnego przykładu. Udzielenie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

  Cofidis S.A. Oddział w Polsce, ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000253846, NIP: 1080001811.

  Kalkulator kredytu samochodowego

  Gdy wybieramy kredyt na samochód kalkulator online może stanowić bardzo przydatne narzędzie, pozwalające na znaczne oszczędności czasowe. Dzięki niemu w jednym miejscu otrzymujemy praktyczne informacje odnośnie płatności, wysokości rat, wartości samochodu czy harmonogramu spłat.

  Kalkulator kredytu samochodowego

  Gdy wybieramy kredyt na samochód kalkulator online może stanowić bardzo przydatne narzędzie, pozwalające na znaczne oszczędności czasowe. Dzięki niemu w jednym miejscu otrzymujemy praktyczne informacje odnośnie płatności, wysokości rat, wartości samochodu czy harmonogramu spłat. Podawane w wynikach dane dotyczą takich kwestii jak oprocentowanie kredytu samochodowego oraz symulacja spłaty poszczególnych rat. Analiza własnych możliwości finansowych, jak również dokładne zapoznanie się z propozycją kredytową, stanowią bardzo dobry grunt pod dokonanie właściwego wyboru. Bardzo często  narzędzie z kategorii „kalkulator kredytowy samochodowy” uzupełniane jest o kalkulator wartości samochodu, który bierze pod uwagę tysiące danych o podobnym modelach sprzedawanych w przeszłości. Dzięki temu klient dostaje wiedzę o cenach rynkowych, która może posłużyć jako argument do negocjacji ze sprzedawcą.

  Obliczając wartość pożyczki korzystając z internetowego kalkulatora, możemy łatwo obliczyć koszty związane z kredytem samochodowym. Kluczową pomoc stanowi tu dostęp do szczegółowych informacji odnośnie finansowych wyliczeń, co pozwala znacznie zredukować czas poświęcony na indywidualne kalkulacje. Kalkulator kredytu samochodowego zawsze przyśpiesza cały proces selekcji, ograniczając parametry wyszukiwania wyłącznie do tych, które spełniają precyzyjne kryteria podane w ustawionych uprzednio filtrach.

  Czym jest kalkulator kredytu samochodowego od Cofidis?

  Kalkulator kredytowy samochodowy to internetowe narzędzie to szybkiego obliczenia finansowych parametrów danej propozycji kredytowej. Po wpisaniu podstawowych danych w wynikach pojawią się szczegółowe informacje odnośnie  wysokości poszczególnych rat  oraz całkowita kwota pożyczki, okres spłaty i oprocentowanie. Oblicz ratę kredytu samochodowego z wykorzystaniem internetowego kalkulatora, a już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać nad atrakcyjnością danej oferty kredytowej. Kalkulator rat kredytu samochodowego bierze pod uwagę wszystkie rodzaje pożyczek na zakup pojazdów. Można tu obliczyć nie tylko wartość zobowiązania na nabycie samochodu, czy motocykla, lecz także włączyć do kalkulacji opcję zakupu samochodu używanego. Jeśli chcemy zaciągnąć kredyt na samochód używany to kalkulator pozwala także na dokładne wyliczenie jego parametrów.

  Oblicz ratę kredytu samochodowego

  Gdy zaciągamy kredyt na samochód kalkulator staje się ogromną pomocą w bezproblemowym przejściu całego procesu. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób obliczyć ratę zobowiązania, nawet nie wychodząc z domu. Dawniej, w celu uzyskania symulacji pożyczki i otrzymania całościowego harmonogramu spłat, konieczne było odwiedzenie placówki banku lub innej instytucji. Dziś, z własnego wygodnego fotela można dowiedzieć się niemal wszystkiego o różnych rodzajach pożyczek, w czym znacznie pomaga kalkulator kredytu samochodowego. Rata kredytu samochodowego zależy od wysokości wnioskowanej kwoty, wieku pojazdu, okresu umowy kredytowej i paru innych parametrów np. prowizji.

  Analizując wyliczenia dotyczące kredytu samochodowego, warto wziąć pod uwagę rodzaj rat, ponieważ może to mieć znaczący wpływ na system spłat. Nie bez znaczenia jest też rodzaj oprocentowania, od którego będzie zależeć, czy raty będą stałe, czy zmienne. W normalnych warunkach wszystkie te obliczenia spoczywałyby na barkach wnioskodawcy lub ewentualnie pracownika instytucji udzielającej pożyczki. Wykorzystując dobrze zaprojektowany kalkulator rat kredytu samochodowego, klient może z łatwością przewidzieć ich wysokość i całkowity czas pozostający do spłaty zadłużenia.

  Oprocentowanie kredytu samochodowego

  Oblicz ratę kredytu samochodowego z wykorzystaniem kalkulatora online, a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje uwzględniające zastosowane oprocentowanie pożyczki. Warto wiedzieć, że wysokość oprocentowania determinowana jest przez dwa czynniki. Pierwszym z nich jest tzw. stopa referencyjna, kształtowana przez wysokość stóp procentowych ustalanych na mocy decyzji Rady Polityki Pieniężnej. Drugim jest natomiast marża dla kredytu. Na faktyczne oprocentowanie kredytu samochodowego duży wpływ ma także prowizja, pobierana jednorazowo w chwili przyznawania kredytu na samochód. Usiłując uzyskać kredyt na samochód używany kalkulator pozwala na uwzględnienie jego wieku przy końcowych wyliczeniach. Standardem na rynku staje się powoli uzależnianie oprocentowania nominalnego od wieku kredytowanego auta. Im samochód starszy, tym oprocentowanie nieznacznie wzrasta. Wykorzystując internetowy kalkulator kredyt samochodowy wraz z jego oprocentowaniem staje się łatwy do obliczenia. Z punktu widzenia planowania finansów osobistych, jego funkcja jest kluczowa dla właściwego rozplanowania spłat ratalnych.

  Kalkulator rat kredytu samochodowego

  Zaciągając kredyt samochodowy kalkulator jawi się jako świetny sposób na dokonanie potrzebnych obliczeń w domowym zaciszu. Wymaga wprowadzenia jedynie podstawowych danych o parametrach pożyczki, podając w wynikach dane o ratach i planie spłaty zobowiązania. Wiele osób wpisuje w wyszukiwarkach hasła typu „kalkulator kredyt samochód”, poszukując odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie opłacalności określonej propozycji. Kalkulator na www.cofidis.pl to skuteczne narzędzie planowania, dzięki któremu przejście procesu otrzymania kredytu samochodowego staje się znaczenie łatwiejsze. Osobną kwestią pozostaje jeszcze kalkulator wartości samochodu, który pozwala wyliczyć wartość rynkową pojazdu.

  Kalkulator wartości samochodu jest szczególnie przydatny dla osób, które ubiegają się o kredyt na samochód używany. Wymaga podania kilku najważniejszych danych, jakie sprzedawca powinien zamieścić w ogłoszeniu. Parametrami, jakie należy wpisać w kalkulatorze, są np. marka i model pojazdu, rok produkcji, silnik, przebieg. Dzięki tym informacjom kalkulator wartości samochodu przeszukuje ogromną bazę ofert o samochodach z podobnymi właściwościami, aby podać użytkownikowi najbardziej przybliżoną wartość. Takie narzędzie pozwala w szybkim czasie dowiedzieć się, czy dana oferta zakupowa nie jest przewartościowana lub przeciwnie – czy nie stanowi znakomitej okazji.

  Kredyt na samochód używany – kalkulator

  Próbując otrzymać kredyt samochodowy, warto skorzystać z kalkulatora na stronie www.cofidis.pl, który znacznie przyśpiesza i usprawnia cały proces wyliczeń. Dlatego udostępniamy precyzyjny kalkulator kredytu samochodowego, który znacząco ułatwia rozeznanie osobom szukającym tego typu informacji. To narzędzie staje się przydatną pomocą dla dokładnego wyliczenia wysokości rat spłaty zobowiązania. Oprócz podstawowych funkcjonalności związanych z wprowadzaniem danych bazowych, internetowy kalkulator daje również możliwość wzięcia pod uwagę szeregu innych czynników determinujących całkowitą kwotę do zapłaty. Nie każda osoba jest zainteresowana kredytem samochodowym wyłącznie w czystej formie, składającej się z wartości samochodu oraz oprocentowania pożyczki. Często w sieci możemy znaleźć też kalkulator wartości samochodu, który może okazać się przydatny przy podejmowaniu decyzji o kredycie samochodowym.

  Wielu wnioskodawców poszukuje także różnych sposobów na zabezpieczenie spłaty zobowiązań w przypadku zaistnienia sytuacji nieprzewidzianych, które mogą powodować przestoje w możliwości dokonywania regularnych spłat. Ważną funkcję pełnią tu zatem rozmaite propozycje ubezpieczeń. Niektóre z nich wymagane są w regulaminie przyznawania pożyczki, inne natomiast zalecane z punktu widzenia praktycznego. Do podstawowych produktów ubezpieczeniowych w tej tematyce zaliczają się ubezpieczenie spłaty kredytu (potocznie określane jako PPI) oraz polisa AC. Polisa PPI daje szansę na pokrycie przez ubezpieczyciela kosztów leczenia, przyznania środków na wypadek utraty pracy, czy nawet spłaty całego zobowiązania w przypadku zgonu kredytobiorcy. Stawki są uzależnione od ilości opcji, o które rozbudowane zostało ubezpieczenie. Oblicz ratę kredytu samochodowego wykorzystując kalkulator od Cofidis w celu szybkiego i przyjemnego uzyskania niezbędnych informacji o każdym rodzaju pożyczki.

  Czytaj Więcej