EnglishFrenchPolish

Kalkulator kredytu samochodowego Cofidis

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (połączenia głosowe)Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczący produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie adres e-mail. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (SMS)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  takniePrzetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych (profilowanie)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych przez Cofidis, co wiąże się z otrzymywaniem od Cofidis komunikacji marketingowej dopasowanej do mnie, moich oczekiwań i możliwości finansowych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie komunikacji marketingowej od partnerów biznesowych (Partnerzy współpracujący)Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cofidis komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych, z którymi współpracuje Cofidis (lista partnerów: Partnerzy współpracujący - Cofidis S.A ) za pomocą: połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej i SMS/MMS. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.

  Wypełniając powyższy wniosek i przesyłając go do nas wyrażasz zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny ze strony Cofidis S.A (Spółka Akcyjna) na podany we wniosku numer telefonu w celu przedstawienia oferty produktu, o który wnioskujesz wypełniając ten wniosek.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpopolska@cofidis.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób kierujących do nas zapytania.

  Zobacz, jakie to proste!

  Oprocentowanie nominalne od 4,99 %* w skali roku
  Obniżona prowizja za udzielenie kredytu
  Decyzja kredytowa nawet w ciągu 1 godziny
  • Kalkulator kredytu samochodowego

   Kredyt Samochodowy

   Nasza oferta kredytu samochodowego skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Kredyt Samochodowy

  • null
   Oprocentowanie nominalne od 4,99 %* w skali roku
  • null
   Minimalna wplata własna 0 zł
  • null
   Okres kredytowania do 120 miesięcy (minimalny okres: 6 miesięcy)
  • null
   Finansowanie pojazdów nowych oraz używanych (w tym sprowadzonych z zagranicy)
  • null
   Kredyt na samochód osobowy, ciężarowy do 3,5t, motocykl
  • null
   Procedura One Day Visit – uruchamiamy kredyt przed przerejestrowaniem pojazdu
  • null
   Możesz pozostać jedynym właścicielem pojazdu, bez wpisu finansującego do dowodu rejestracyjnego

  *Oprocentowanie ustalane indywidualnie dla danej oferty

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect - ubezpieczenie silnika i nie tylko

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect jest to ubezpieczenie zawierane na wypadek nagłej i nieprzewidywalnej, mechanicznej lub elektrycznej, awarii ubezpieczonego pojazdu silnikowego spowodowanej uszkodzeniem wskazanego w OWU ubezpieczonego komponentu, która skutkuje gwałtownym zakłóceniem prawidłowego funkcjonowania pojazdu i wymaga naprawy lub wymiany komponentu celem przywrócenia jego prawidłowego działania (dalej zwanej również„szkodą“).

  • null

   Kredyt Samochodowy

   To naprawa po mechanicznej lub elektrycznej awarii ubezpieczonego pojazdu.

  Ubezpieczeniem objęte są:

  • null
   Silnik: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty silnika
  • null
   Skrzynia biegów: skrzynia biegów manualna, automatyczna oraz CTX
  • null
   Dyferencjał: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty
  • null
   Materiały eksploatacyjne
  • null
   Obudowy

  DEFEND Car Protect PLUS obejmuje:

  • null
   Ochronę przez 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.
  • null
   Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t, w wieku do 17 lat.
  • null
   Szkody powstałe na terenie Polski i podczas pobytu czasowego za granicą, z wyłączeniem Rosji.

  Szkodę można zgłosić:

  • null
   telefonicznie pod numer tel.: +48 32 797 10 41
  • null
   na adres e-mailowy: szkody@defendinsurance.pl

  Reprezentatywny przykład dla kredytu konsumenckiego oferowanego przez Cofidis S.A.(Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce na zakup samochodu w cenie 41.000 zł, ustalony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim w dniu 09 stycznia 2023 r., uwzględniający następujące założenia: kredyt samochodowy w kwocie 41.000,00 zł; zmienna stopa oprocentowania kredytu: 11,89%; całkowity koszt kredytu: 19.097,32 zł (obejmuje: opłatę przygotowawczą: 3.690,00 zł, odsetki: 14.807,32 zł, miesięczną opłatę za obsługę rachunku kredytowego 10 zł); całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 41.000 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 60.097,32 zł; 60 równych miesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych w wysokości 1.001,62 zł każda (w tym wliczona opłata za prowadzenie rachunku). Przyjmując powyższe założenia, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,47%.

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja lub zaproszenie do zawarcia umowy kredytu czy też doradztwo. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Cofidis przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki. Faktyczna stopa RRSO dla poszczególnych umów kredytu konsumenckiego może różnić się w stosunku do stopy RRSO wyliczonej na podstawie ww. reprezentatywnego przykładu. Udzielenie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

  Cofidis S.A. Oddział w Polsce, ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000253846, NIP: 1080001811.