EnglishFrenchPolish

Kalkulator kredytu samochodowego Cofidis

Wypełnij wniosek

Wszystkie pola są wymagane.

  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (połączenia głosowe)Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczący produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (e-mail)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie adres e-mail. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieWykorzystanie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego (SMS)Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i handlowych od Cofidis S.A. Oddział w Polsce dotyczących produktów i usług Cofidis S.A. Oddział w Polsce na podany przez mnie numer telefonu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  takniePrzetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych (profilowanie)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych i ich profilowanie w celach marketingowych przez Cofidis, co wiąże się z otrzymywaniem od Cofidis komunikacji marketingowej dopasowanej do mnie, moich oczekiwań i możliwości finansowych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.
  taknieOtrzymywanie komunikacji marketingowej od partnerów biznesowych (Partnerzy współpracujący)Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cofidis komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych, z którymi współpracuje Cofidis (lista partnerów: Partnerzy współpracujący - Cofidis S.A ) za pomocą: połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej i SMS/MMS. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Twoje dane osobowe przetwarzamy, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie pisemnie lub telefonicznie oraz podjąć dalsze działania zgodnie z Twoją prośbą. Ponieważ wszystkie rozmowy z konsultantami są rejestrowane, kontynuowanie rozmowy oznacza zgodę na rejestrowanie jej przebiegu. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy o finansowanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla osób:
  kierujących do nas zapytania
  objętych rejestracją rozmowy telefonicznej
  ubiegających się o finansowanie

  Zobacz, jakie to proste!

  Oprocentowanie nominalne od 9,99 %* w skali roku
  Obniżona prowizja za udzielenie kredytu
  Decyzja kredytowa nawet w ciągu 1 godziny
  • Kalkulator kredytu samochodowego

   Kredyt Samochodowy

   Nasza oferta kredytu samochodowego skierowana jest do wszystkich klientów szukających dobrego rozwiązania w zakresie finansowania zakupu wymarzonego pojazdu.

  Kredyt Samochodowy

  • null
   Oprocentowanie nominalne od 9,99 %* w skali roku
  • null
   Minimalna wplata własna 0 zł
  • null
   Okres kredytowania do 120 miesięcy (minimalny okres: 6 miesięcy)
  • null
   Finansowanie pojazdów nowych oraz używanych (w tym sprowadzonych z zagranicy)
  • null
   Kredyt na samochód osobowy, ciężarowy do 3,5t, motocykl
  • null
   Procedura One Day Visit – uruchamiamy kredyt przed przerejestrowaniem pojazdu
  • null
   Możesz pozostać jedynym właścicielem pojazdu, bez wpisu finansującego do dowodu rejestracyjnego

  *Oprocentowanie ustalane indywidualnie dla danej oferty

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect - ubezpieczenie silnika i nie tylko

  Przedłużona gwarancja DEFEND Car Protect jest to ubezpieczenie zawierane na wypadek nagłej i nieprzewidywalnej, mechanicznej lub elektrycznej, awarii ubezpieczonego pojazdu silnikowego spowodowanej uszkodzeniem wskazanego w OWU ubezpieczonego komponentu, która skutkuje gwałtownym zakłóceniem prawidłowego funkcjonowania pojazdu i wymaga naprawy lub wymiany komponentu celem przywrócenia jego prawidłowego działania (dalej zwanej również„szkodą“).

  • null

   Kredyt Samochodowy

   To naprawa po mechanicznej lub elektrycznej awarii ubezpieczonego pojazdu.

  Ubezpieczeniem objęte są:

  • null
   Silnik: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty silnika
  • null
   Skrzynia biegów: skrzynia biegów manualna, automatyczna oraz CTX
  • null
   Dyferencjał: wszystkie wewnętrzne, smarowane komponenty
  • null
   Materiały eksploatacyjne
  • null
   Obudowy

  DEFEND Car Protect PLUS obejmuje:

  • null
   Ochronę przez 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.
  • null
   Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t, w wieku do 17 lat.
  • null
   Szkody powstałe na terenie Polski i podczas pobytu czasowego za granicą, z wyłączeniem Rosji.

  Szkodę można zgłosić:

  • null
   telefonicznie pod numer tel.: +48 32 797 10 41
  • null
   na adres e-mailowy: szkody@defendinsurance.pl

  Reprezentatywny przykład dla kredytu konsumenckiego oferowanego przez Cofidis S.A.(Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce na zakup samochodu w cenie 45.000 zł, ustalony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim w dniu 7 listopada 2023 r., uwzględniający następujące założenia: kredyt samochodowy w kwocie 45.000,00 zł; zmienna stopa oprocentowania kredytu: 11,99%; całkowity koszt kredytu: 19 015,94 zł (obejmuje: opłatę przygotowawczą: 2.750,00 zł, odsetki: 15 965,94 zł, miesięczną opłatę za obsługę rachunku kredytowego 5 zł); całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 45.000 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 64 016,40 zł; 60 równych miesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych w wysokości 1 066,94 zł każda (w tym wliczona opłata za prowadzenie rachunku). Przyjmując powyższe założenia, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,90%

  Wyliczenia dokonane za pomocą powyższego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja lub zaproszenie do zawarcia umowy kredytu czy też doradztwo. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Cofidis przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki. Faktyczna stopa RRSO dla poszczególnych umów kredytu konsumenckiego może różnić się w stosunku do stopy RRSO wyliczonej na podstawie ww. reprezentatywnego przykładu. Udzielenie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

  Cofidis S.A. Oddział w Polsce, ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000253846, NIP: 1080001811.